ÚČETNÍ
MALINA - VRŠE s.r.o.
Zachrašťany, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

ÚČETNÍ - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Náplň práce : zpracování vystavených a přijatých faktur, bankovních a pokladních dokladů, majetek, příprava podkladů pro DPH + DPH, kontrolní hlášení, spolupráce na roční uzávěrce.

Účtování účetních případů, spolupráce při výpočtu mezd. - Požadujeme : znalost podvojného účetnictví na úrovni absolventa střední školy ekonomického směru, znalost práce na PC (Word, Excel).

Praxe v oboru - výhodou, znalost účetního programu POHODA - výhodou a řidičský průkaz skupiny B - výhodou.

Dále požadujeme aktivní a pozitivní přístup, samostatnost, svědomitost, bezúhonnost, logické a racionální myšlení, ochotu dál se rozvíjet, komunikační schopnosti.

 • Nabízíme : zázemí stabilní společnosti, zvláštní peněžité odměny, dlouhodobá spolupráce, pružná pracovní doba, dodržení výplatního termínu, příspěvek na stravování, odborná školení, služební telefon, firemní akce, pitný režim, možnost práce z domu -
 • případě zájmu nás kontaktujte e-mailem : ludek.tomiska malina-vrse.info

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost