Prodavač/ka
EUROPEAN TRADING COMPANY import-export spol. s r.o.(zkrácený název společnosti: ETCIMEX spol. s r.o.)
Kolín, CZ
před 3 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro EUROPEAN TRADING COMPANY import-export spol. s r.o.(zkrácený název společnosti : ETCIMEX spol. s r.o.) .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Kouřimská 12, Kolín 2 (Kolín), 28002
  • Přidáno : 13.9.2018
  • Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie :

    První kontakt :

    Matěchová Eva Ing., tel. : 495 406 381,

    e-mail : personalistka etcimex.cz,

    osobně : pouze po předchozí telef. domluvě.

    Náplň práce :

  • příjem a vybalení oblečení k prodeji,
  • přímá obsluha a péče o zákazníky,
  • péče o vzhled prodejny a úklid,
  • zodpovědnost za celou prodejnu.
  • Požadavky :

  • vynikající komunikační dovednosti a příjemné vystupování,
  • zkušenosti s prodejem,
  • časová flexibilita,
  • odpovědnost, samostatnost, spolehlivost a pečlivost.
  • Zaměstnanecké výhody :

  • stabilita a zázemí v prosperující společnosti,
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou,
  • možnost uplatňovat své zkušenosti a nápady,
  • stravenky,
  • možnost nákupu oblečení se slevou.
  • Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)