Technical Specialist
Tieto Czech s.r.o.
Brno, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

První kontakt telefonicky.O nás : Jsme tým, který ve společnosti Tietoevry buduje řešení centrální automatizace na základě Ansible.

Budete mít příležitost být součástí tohoto týmu, který se skládá ze zkušených softwarových inženýrů a architektů, kteří jsou odhodláni společně vytvořit nejlepší řešení automatizační platformy.

S námi budete mít příležitost pracovat na této nové platformě Ansible Tower a mít zodpovědnost za : Popis práce : - nasazeni automatizace na zákaznické platformy a prostředí - procesy související s procesem nasazení - údržba stávajícího procesu nasazení - podpora při vývoji a údržbě scriptů v automatizačním nástroji - automatizace procesu nasazení a úkoly s tím související - spolupráce napříč platformními týmy v rámci společnosti - komunikace se zkušenými softwarovými inženýry a zúčastněnými stranami (chyby, vylepšení atd.

spolupráci mezi zeměmi s kolegy ze severských zemí, Evropy a AsieVítané jsou : - zkušenosti z podnikového prostředí - ochotu učit se, myslet proaktivně a inovativně, být týmovým hráčem - orientaci v dokumentaci procesů a řešení - umíte spoluprácovat a máte prezentační schopnosti - dobrou angličtinu, mluvená i psaná - znalost základních operačních systémů : CentOS nebo RedHat, Windows Server - velkou výhodou je znalost skriptování v některém z níže uvedených jazyků : Bash, Python, YAML, PowerShell- znalosti o metodice Agile a SCRUM / DevOps - znalosti o standardech automatizace - znalosti nebo zkušenosti z jiných automatizačních nástrojů jako Ansible, Salt Stack, Puppet, Chef nebo CFEngine atd - znalosti o systémové integraci jako nástrojích ITSM - Ansible Tower nebo AWX - PostgreSQL databáze - Kontejnery Webové servery (nginx, apache, redis, django) - Clusterová technologie Zkušenosti s vývojem aplikací nebo webu - GIT, Terraform, HashiCorp Vault, ServiceNow, HP Service Manager Cloudové technologie (Azure, AWS atd.

Virtualizační platformy od VMwareNabízíme : - Smlouva na dobu neurčitou. Počítáme s vámi! - Práce částečně nebo úplně remote.

Pracujte, odkud vám to vyhovuje. - Dovolená navíc. Máme 25 dní volna a navíc 2 sick days. - Přispíváme od 10 400 Kč ročně.

Řekněte si na co. Vyberte si v cafeterii příspěvky na penzijní a životní pojištění na sport, kulturu, zdraví, cestování nebo vzdělávání.

 • Vzdělávejte se. Pravidelně organizujeme a hradíme IT kurzy, certifikace, jazykové vzdělávání a kurzy pro osobní rozvoj.
 • 77 Kč stravovací paušál ke mzdě. - Odměna za nového kolegu. Doporučte nám dalšího člena týmu a získáte až 80 000 Kč. - Podržíme vás při nemoci.
 • Kolegům, kteří jsou dlouhodobě vážně nemocní, přispíváme na nemocenskou nad rámec zákona. - Práci navíc oceníme. Když je potřeba přesčas, platíme víc, než nám ukládá zákon.

 • Sportu zdar. V Ostravě využijte zdarma fitness přímo v budově, v dalších lokalitách sportujte s Multisportkou. - Severská kultura.
 • Tietoevry vám věříme. Nikdo vám nedýchá za krk a nekontroluje každou minutu vaší práce. Jsme přátelští a otevření.Zaměstnanecké výhody : - smlouva na dobu neurčitou - možnost hybrid work / full remote - 25 dní volna+ 2 sick days - podpora vzdělávání - IT kurzy, certifikace, jazykové kurzy a osobní rozvoj - stravenkový paušál 77 Kč ke mzdě - odměna za doporučení zaměstnance až 80 000 Kč - Cafeteria Benefit plus program - 10 400 Kč ročně na sport, kulturu, zdraví, cestování nebo vzdělávání, příspěvěk na penzijní a životní pojištění - nadstandardní finanční podpora při dlouhodobé nemoci - volný vstup do Individual Fitness v?

  budově TietoEVRY (Ostrava), příspěvek na Multisport kartu (ostatní lokality) - příplatky za přesčasy a pohotovost nad rámec legislativy - přátelská, otevřená severská firemní kultura s důrazem na well-being Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost