Test Automation Engineer
Accenture
Prague, Czech Republic
před 1 dnem

Popis Pozice

 • Your responsibility will be to work as part of our development team and design, implement and maintain scenarios and tools for quality assurance of our products.
 • This means understanding the technologies and requirements and implementing adequate testing strategies to ensure and demonstrate high standards of quality.
 • In a nutshell, we will want you to Engage with business analysts, product owners and developers to understand the needs of our customers and the solutions we are building to address them.
 • Create and execute test strategies for each code change starting from unit tests, through integration and system tests all the way up to UAT, exploratory tests and non - functional tests
 • Přečíst si více z popisu pracovní pozice

  Requirements :

 • Experience working in Agile methodology
 • Experience in implementing automation using Robot Framework or any open source automation framework 2-3 yrs.
 • Knowledge at least of one script language (Python is advantage)
 • JavaScript test scripting is advantage
 • Rovné pracovní příležitosti

  Všechna rozhodnutí týkající se zaměstnání jsou činěna bez ohledu na věk, rasu, vyznání, barvu kůže, náboženskou příslušnost, pohlaví, národnost, původ, zdravotní postižení, stav armádního veterána, sexuální orientaci, genderovou identitu nebo vyjádření, genetické informace, rodinný stav, stav občanství, nebo na jakýkoli jiný stav chráněný federálními, státními, nebo místními zákony.

  rámci přijímacího řízení nejsou kandidáti o zaměstnání povinni předkládat zapečetěné nebo vymazané záznamy o odsouzení nebo zatčení.

  Společnost Accenture je odhodlána poskytovat pracovní příležitosti veteránům z ozbrojených sil.

  Ucházet se o pozici Dostávát upozornění Pokud chcete svůj životopis odeslat z mobilu, musí být uložený na cloudu. Nemáte?

  Nevadí! Odešlete si tuto pozici na svou emailovou adresu.Pokud chcete svůj životopis odeslat z tabletu, musí být uložený na cloudu.

  Nemáte? Nevadí! Odešlete si tuto pozici na svou emailovou adresu.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost