Technical Director (Technický ředitel)
Machine Learning Lab s.r.o.
Praha-Nusle, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

MVP : Štětkova č.p. 1638 / 18, NusleKontakt : Karolína Putnová, e-mail : použijte odpovědní formulářPožadujeme : Vysokoškolské vzdělání v technické oblasti (preferujeme Ph.

D.), plynně angličtina a ruština.preferujeme kandidáta s 10 a více lety zkušeností na obdobné pozici, Preferované zkušenosti a znalosti : znalost informační bezpečnosti v teorii i v praxi, znalost trhu s IT bezpečností (služby a produkty), Řízení projektů ve vývoji, Správa softwarových produktů, Znalost vývoje softwaru, znalost trhu IT softwaru, znalost softwarů ochrany dat, zkušenost s ERP aplikacemi (1C, SAP, Oracle)Náplň práce : Vedení týmu odborníků, plánování vývoje produktů, jednání s potenciálními klienty, monitorování trhu s IT bezpečností a monitorování konkurence, podpora tvorby cenové politiky, Podpora při předprodejních aktivitách a tvorbě komerčních nabídek.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost