Fyzioterapeuti bez specializace
LS ROYAL Mariánské Lázně a. s.
Mariánské Lázně, CZ
před 1 dnem
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro LS ROYAL Mariánské Lázně a. s. .

Fyzioterapeuti bez specializace :

Místo výkonu práce : Lesní 345 / 5, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou.

Nástup možný dle dohody. Mzdové ohodnocení : 28.000,- Kč až 32.000,- Kč (uvedená výše mzdy je pouze orientační, její skutečná výše bude stanovena dle praxe a odbornosti).

Pracovní doba : Po-Pá 7 : 00-15 : 00 h (1x měsíčně i pracovní sobota). Požadujeme : VOŠ nebo VŠ vzdělání v oboru fyzioterapie, příjemné jednání, profesní vystupování, komunikativní znalost NJ a RJ v oboru, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost.

Nabízíme : akreditované pracoviště, příjemné pracovní prostředí v české rodinné firmě, motivující finanční ohodnocení (základní mzda + příplatky + bonusy), možnost využít placeného odborného vzdělávání, zaměstnanecké slevy a zvýhodněné rekrace v rámci Royal Spa, možnost ubytování, zajištění zaměstnaneckého stravování, možnost příspěvku na dopravu.

Kontakt pro zájemce : 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné" style "clear : both;">

AddThis Sharing Buttons

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost