Dělník ve výrobě a regranulaci plastů
KM konsult s.r.o.
Chropyně, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Pracoviště Chropyně- Náplň práce : po nástupu na pozici se zapracujete - seznámíte se s technologií, naučíte se jednotlivé činnosti obsluhy regranulační linky na zpracování plastů a jejich směsí, v rámci provozních činností budete spolupracovat s dalšími kolegy na směně- Požadujeme : základní vzdělání, spolehlivost, zodpovědnost, oprávnění na VZV podmínkou - samostatná práce- Nabízíme : práci v menším kolektivu s osobním přístupem nadřízených, závodní stravování, motivační osobní ohodnocení, dobu určitou s možností prodloužení- Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu : použijte odpovědní formulář nebo kontaktu na tel.

použijte odpovědní formulář p.Večerka.- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.

r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016 / 679.

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.

Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost