Automechanik/automechanička
Autocentrum BARTH a.s.
Pardubice, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Náplň práce : - běžná oprava osobních i užitkových vozidel- servisní prohlídky a údržba vozů- záruční opravyPožadavky : - vyučení v oboru automechanik uvítáme- praxe v autorizovaném servisu výhodou spolehlivost, pečlivost, aktivní přístupZaměstnanecké výhody : - nadprůměrné a spravedlivé finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci mezi 30-40.

000 Kč hrubého- profesní rozvoj - školení- čisté, nové a moderní pracovní prostředí ve stabilní a stále se rozvíjející společnosti- pracovní poměr na dobu neurčitou- zaměstnanecké výhody a benefity (příspěvek na stravu, zvýhodněný tarif od mobilního operátora, sportovní aktivity zdarma, vstupenky na hokej, dostihy a další výhody)- řadu společných akcí, vstupenek a aktivit- přátelskou a pozitivní atmosféru ve firměPrvní kontakt e-mailem nebo telefonicky (08 : 00 - 16 : 00).

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost