CNC FRÉZAŘ JUNIOR I SENIOR
AC Jobs
Brno
před 2 dny

Baví Vás frézovat a dělat korekce programů? Sériová výroba je pro Vás nudná? Chcete najít uplatnění ve společnosti, kde Vás ocení?

Pak mi pošlete svůj životopis. Významná mezinárodní strojírenská společnost hledá do svého týmu nového pracovníka na pozici :

Pracovní náplň

  • Frézování malých i velkých kusů, ocel, slitiny oceli
  • Korekce programu (Siemens 840 D) psaného programátorem
  • Kontrola obrobených kusů pomocí měřidel
  • Práce s vazadly a jeřáby (zaškolení zajistí zaměstnavatel)
  • Co požadujeme?

  • Praxi s obráběním na CNC fréze, nejlépe kusová výroba
  • Znalost technických výkresů, znalost práce s měřidly
  • Manuální zručnost
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
  • Co nabízíme?

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Finanční bonusy při životních a pracovních jubileích
  • Firemní akce pro zaměstnance
  • Další benefity
  • Místo výkonu práce Brno-Jih
  • Požádat