SVAŘOVACÍ TECHNOLOG/ TECHNOLOŽKA
ARAKO spol. s r.o.
Opava, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

KO : Koligová Pavlína, tel. : 553 694 105, e-mail : pavlina.koligova arako.cz. V případě zájmu nám zašlete svou žádost o zařazení do výběrového řízení a strukturovaný životopis, příp.

další materiály v elektronické podobě na uvedou kontaktní adresu . O termínu konání výběrového řízení budete včas informováni.

Požadujeme : - SŠ / VŠ vzdělání strojírenského zaměření- Diplom IWE- Vhodné i pro absolventy VŠ- Praxe v oboru vítána Nabízíme : - místo výkonu práce - Opava- 5 týdnů dovolené - závodní stravování, příspěvek při narození dítěte a vlastní svatbě, penzijní připojištění- příspěvek dětem na letní tábor, školu v přírodě, lyžařský výcvik- příspěvek na kulturu a sportovní činnosti

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost