Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě
Best Harvest s.r.o.
Praha
před 6 dny
source : Hitprace

Kontaktovat e-mailem : prace bestharvest.cz PP na dobu 90 dnů. pracovníci budou vysílaní na služební cestu na chmelnice a sady v Ústeckém kraji (Okresy Chomutov, Litoměřice,Louny), Středočeském kraji (Okresy Beroun, Kladno, Kutná Hora, Mělník, Praha-západ, Rakovník) Jihočeském kraji(Okresy Prachatice, Strakonice), Plzeňském kraji (Okresy Klatovy, Plzeň-jih, Rokycany, Tachov), Libereckém kraji(Okresy Liberec, Semily), Královéhradeckém kraji (Okresy Hradec Králové, Jičín, Náchod, Trutnov), Pardubickemkraji (Okresy Chrudim, Pardubice).

na kterých se budou vykonávat sezónní práce, zejména tzv. jarní práce nachmelnici, sklizeň třešní, višní, meruněk, broskví a budou bydlet na smluvních ubytovnách.

 • pracovní doba : konto pracovní doby v době kampaně se pracuje 10 hod / den, nejméně pondělí až sobota,případně neděle (za špatného počasí);
 • práce venku, za každého počasí; prac.směna se může půlit, přičemž přestávka může činit 3-4 hodiny;
 • práce je fyzicky náročná,
 • do místa práce (na chmelnici, do sadu, na polnosti atp.) si pracovník denně dojíždí, k místu výkonu práce nevedouběžné autobusové ani jiné spoje
 • s ohledem na fyzickou náročnost práce vyžadujeme zaslání životopisu s předchozí profesní historií (aby se prokázalnávyk na fyzicky náročnou práci)
 • pohovory budou probíhat v místě příslušné pobočky okresního ÚP ČR (termíny po dohodě s ÚP)
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost