LEAN SPECIALIST
APROFES,s.r.o.
Humpolec, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Říkají Vám něco pojmy LEAN, ŠTÍHLÁ VÝROBA, SMED, POKA-YOKE, PDCA? Zaváděl jste již někdy úspěšně tyto metodiky? Chcete se uplatnit v oboru, který je spojený se zdraví prospěšnou komoditou?

Pokud můžete odpovědět "ano" na výše uvedené, pak hledáme právě Vás, nového kolegu na pozici : LEAN SPECIALIST Za co ve společnosti ponesete odpovědnost?

 • za kontinuální zlepšování procesů s využitím lean metod - zavádění a udržování best practice - optimalizaci pracovních postupů - za spolupráci na projektech (i mezinárodních) s cílem úspory nákladů a zvýšení kvalityPožadujeme : Bez čeho se u nás neobejdete?
 • bez znalosti LEAN METODIK - bez dobré komunikace, prezentačních dovedností - bez analytických a technických schopností - bez schopnosti priorizovat a řešit problémy - bez komunikativní znalosti AJ - bez zkušenosti z výrobního provozu - bez zkušenosti s prací na PC (Excel!, Word atd.
 • ŘP sk.B Nikdo ale není dokonalý, takže co není 100 %, to doučíme. Nabízíme : Co Vám za Vaši snahu a nové nápady nabídneme?

 • 25 dnů dovolené - kafeterii 4 tis. - 50 % slevu na výrobky - penzijní připojištění - vzdělání - jak profesní, tak jazykové - tel.
 • ntb. - auto sdílené na cesty - MZDU : 42tis fix + odměny z projektů Vzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské, postgraduálníTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost