Backend vvoj
The FUNTASTY
Brno, CZ
před 6 dny
source : jobs4it

Vytváříme aplikace, které se designem vyrovnají Applu a spolehlivostí švýcarským hodinkám. Líbí se ti náš přístup? Pročisti si GitHub a pošli nám odkaz.

Je naprosto nezbytné...Psát čitelně. V našich aplikacích dodržujeme code style a špagety vidíme radši na talíři.Milovat testování.

Není to pro tebe opruz, ale jistota, že odvádíš dobrou práci.Kritické myšlení. Nehledáme bezduché stroje, ale kolegy co mají objektivní pohled na věc a selský rozum.

Ovládat PHP a MySQL. Naprostý základ pro naše klíčové aplikace.Tykat si s Dockerem. Život je s ním snazší a my věci neradi komplikujeme.

Je příjemný bonus...Mít zkušenosti s jazyky Node.js, Golang, Ruby nebo Python. Za tohle ti možná dáme i pusu.Orientovat se v principech návrhu architektury.

Pod Factory vidíš více než jen továrnu na čokoládu.Žít v cloudu. Běžíme na AWS od Amazonu. Zkušenosti vítáme.Mít přehled v NoSQL databázích.

Některé projekty nám na nich běží. Super příležitost naučit se víc.Proč se ti u nás bude líbit?Krásné kanceláře v centru Brna.

Z temné kobky by nám všichni rychle utekli.Sehraný tým a prostor pro růst. Pomáháme si navzájem a dáme ti prostor zkoušet nové věci.

Naše práce je vidět. Vytváříme aplikace pro velké a známé značky, ke kterým se na volné noze jen tak nedostaneš.Co teď?Dej dohromady CV.

Quicksort a bubblesort si procvičovat nemusíš, radši nám pošli odkaz na GitHub nebo připoj ukázku svého kódu. Těšíme se na tebe a rezervujeme ti židli.

Report this job
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost