Svářeč
Zambelli - technik, spol. s r. o.
Domoradice, Česká republika
před 2 dny
source : Kdejeprace.cz
 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : praxe a základní vzdělání
 • Svářeči :

  Svářeč - vzdělání základní a vyšší, vhodné pro absolventy. Prac. poměr na dobu určitou jeden rok, prac. doba třísměnná. Nástup ihned.

  Mzda 120,- Kč / hod. hrubého. Chcete se podílet na výrobě (krbových) kamen špičkové kvality? Pracovat s perfektním vybavením?

  U nás uvidíte vznikat kamna od jejich počátku až po finální výrobek. Pokud nemáte praxi, zaškolíme Vás, šikovnému zaměstnanci zaplatíme svářečský kurz.

  Pokud máte praxi v oboru, je to výhoda, nejdůležitější je ale chuť se učit. Práce, kterou nabízíme je ve 3-směnném režimu.

  Nabízíme : Finanční benefity : po zapracování navýšíme mzdu, zohledníme předchozí praxi, nadstandardní příplatek za odpolední a noční směnu, měsíční a čtvrtletní odměny, pololetní odměna (13.

  plat), docházkový bonus ve výši 2.000 Kč / měs., odměny za mimořádnou směnu, příspěvek na dopravu, věrnostní odměny dle odpracovaných let, možnost mimořádné odměny, odměna za doporučení nového zaměstnance, příspěvek na penzijní připojištění.

  Nefinanční benefity : 1 týden dovolené nad rámec zákoníku práce, oběd na ranní i teplá večeře na odpolední směně (dotované menu), zvýhodněný telefonní tarif, vzdělávací kurzy, další benefity z oblasti podpory zdraví a rodinných hodnot.

  Pokud Vás naše nabídka zaujala, přijďte se k nám podívat, ochotně Vás po pracovišti provedeme. Autobusová zastávka Tovární točna se nachází cca.

  5 min. od pracoviště. Kontakt : Po - pá od 7 : 00 - 15 : 00 hod. na tel. 386 305 035, 731 622 322 p. Daniela Márová, personalni zambelli.

  cz, tel. 386 305 035, 731 622 322, nebo osobně na adrese Tovární 177, Český Krumlov.

  Vyžadované vzdělání : Základní + praktická škola

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost