Manažera Obchodu
Claire's
Prague, Prague (Czech Republic), Czech Republic
před 6 dny

barvách, stylu a s bláznivým nadšením vás vítáme u CLAIRE'S! Společnosti, která má po celém světě přes 3 000 prodejen a z toho přes 1 000 jen v Evropě! Značka Claire’s je světovým lídrem ve sféře zábavných a moderních šperků, doplňků a kosmetiky, které si každý může dovolit.

Naše vize : Snahou společnosti Claire s je inspirovat dívky a ženy po celém světě, aby ze sebe dostaly to nejlepší. Nabízí jim k tomu věci a prožitky, které jim dávají sílu vyjádřit vlastní, jedinečný, osobní styl.

Zákaznice je nám nejlepší kamarádkou a tak jí také rozumíme a pomůžeme jí nalézt vlastní, individuální styl. Za dobrou cenu nabízíme pestrou řadu věcí zcela jedinečného charakteru.

A máme úžasný tým! Každý ho může obohatit svou tvořivostí, zápalem a přednostmi.

Společně vnášíme do života zákazníků štěstí po celém světě! Chcete každý okamžik proměnit ve zvláštní zážitek? Úspěch CLAIRE'S může být i vaše zásluha, staňte se

VEDOUCÍ(M) PRODEJNY

Spolu se svým týmem uděláte z prodejny nejžhavější podnik ve městě! S vaším citem pro trendy a naší skupinou zákazníků se CLAIRE'S stane místem, kam přicházejí mladé dívky a ženy, když jde o jejich osobní styl u vás ve městě i jinde po celém světě!

Ponořte se do našeho jiskrného světa módních doplňků!

 • Udáváte směr : vedete prodejnu, která s vámi v čele plní cíle, prodává, jak to jen jde, a všechno včetně zboží v ní dobře vypadá.
 • Staráte se, abyste měli dobře a správně vybrané a vystavené zboží.
 • Lidem ve vašem týmu nikdy nechybí motivace, protože je vždy vyslechnete, o všechny se staráte a pomáháte jim v rozvoji.
 • Svůj tým přivedete k úspěchu!

 • Na starost máte také pracovní hodiny a rozpisy směn.
 • Zákazníky obsluhujete tím nejvybranějším způsobem jdete týmu příkladem.
 • Nakonec pracujete ruku v ruce s oblastním vedoucím odbytu.
 • Takový profil skutečně zaujme!

 • Dobrá znalost světa prodeje a skvělý cit pro módu a trendy.
 • Zavedená či zavedený vedoucí prodejny nebo zkušená zástupkyně či zástupce vedoucí prodejny.
 • Práce vás zajímá, máte motivaci, nechybí vám silný smysl pro zodpovědnost, vždy myslíte na plnění cílů a postaráte se o skvělou obsluhu zákazníků.
 • Jako vedoucí(mu) vám nechybí empatie a umíte s týmem i zákazníky navázat dobré a motivující spojení.
 • CLAIRE'S jste v centru zájmu!

  Milujeme módu, milujeme prodávání a milujeme svoje lidi. Jsou to víc než jen slova!

  Ukažte nám, jak umíte zářit. Právě proto můžete být sami sebou : různobarevné vlasy, tetování, piercingy milujeme tu pestrost a vaši jedinečnost! Můžete se těšit i na řadu zaměstnaneckých výhod, jaké nabízí úspěšná společnost, a na vyhlídky do budoucna, které vás nenechají chladnými.

  Máme individuální rozvojové programy a nabízíme školení a koučování dostanete například školení v piercingu uší. Pomůžeme vám udělat kariéru.

  Očekávat můžete celou řadu nelehkých úkolů, 50% zaměstnaneckou slevu a přitažlivé platové podmínky. Jakou vedoucí máte nárok na bonusy v rámci čtvrtletního bonusového programu. Chcete s námi růst?

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost