Obchodní zástupce/zástupkyně - Pardubicko - Přeloučsko - Chrudimsko
Dřevocentrum CZ, a.s.
Pardubice
před 3 dny
source : Hitprace

Místo výkonu Pardubice.Nástup možný IHNED.Společnost DŘEVOCENTRUM CZ, a.s., hledá vhodného uchazeče na pozici obchodní zástupce pro Pardubicko-Chrudimsko-Přeloučsko.

Náplň práce : Kontaktování a získávání nových zákazníků z oboru především truhlář, tesař, stavební firmaZodpovědnost za dosažené prodejní výsledky v oblasti Pardubicko-Chrudimsko-PřeloučskoNaceňování individuálních zakázek Úzká spolupráce s vedoucími prodejních pobočekVyhledávání potenciálních zákazníků do 60km od prodejních pobočekPožadavky : SŠ s maturitouprokazatelná předchozí praxe v obchodní oblasti, min.

2 rokypraxe v oboru truhlář / tesař / prodej materiálů výhodouznalost dřevěných materiálů - stavební řezivo / deskové materiályorientace na trhupočítačová gramotnost - MS Officesamostatnost a zodpovědnostbezúhonnostŘP skupiny BNabízíme : služební autofiremní benefitymobilní telefonstravenkyZaměstnanecké výhody : stravenky, příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění, levnější elektřina, výhodné mobilní tarify pro zaměstnance a rodinné příslušníky, den placeného volna v den svých narozeninMísto vhodné pro absolventy.

Pokud Vás vypsaná pozice zaujala a splňujete požadavky, neváhejte a zašlete nám na e-mail strukturovaný životopis společně s krátkým motivačním dopisem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost