Konzultant/ka – Procesní a forenzní poradenství
KPMG
Praha, CZ
před 5 dny
source : Welcome to the Jungle

Láká vás příležitost zefektivňovat řízení firem? Pomáhejte českým i zahraničním klientům lépe identifikovat slabá místa, vyhodnocovat jejich dopady na chod podniku a připravovat opatření k jejich odstranění.

Připojte se k našemu týmu a řešte s námi projekty, které se běžně diskutují na nejvyšší úrovni managementu. Pomáháme klientům rozpoznat, jaká rizika jsou pro ně významná, a zda jsou zohledněna ve vnitřních procesech, strategii společnosti a v kontrolách.

Dále se zaměřujeme na zefektivňování řízení firem, redesign procesů v různých odděleních, tvorbu manažerského reportingu, šetření případů lidského selhání a prevenci nekalého jednání.

Tím pomáháme klientům snižovat celkové náklady, chránit hodnotu a tržní pozici jejich podniku. V sázce často bývá i jejich reputace, případné sankce či související ztráty.

Co vás u nás čeká?Budete s námi spolupracovat na rozmanitých zakázkách. To kromě jiného bude obnášet : * komunikaci se zástupci klienta a účast na klientských schůzkách,* koordinaci práce juniorních členů týmu,* plnění dílčích úkolů (např.

analýza business dat, analýza procesů, podkladové dokumentace a veřejně dostupných informací),* vytváření výstupů a prezentaci výsledků,* další související činnosti (např.

dokumentace postupů, formulace závěrů a doporučení).### Co od vás očekáváme?* VŠ vzdělání ekonomického či právního směru (příp.

technického),* min. 2 roky praxe v oboru (např. procesní poradenství, forenzní služby, interní audit, controlling, reporting),* rozvoj našich produktů, služeb a trhu,* perfektní češtinu a angličtinu,* zaměření na detail, schopnost kriticky myslet,

 • chuť se učit a rozvíjet se,* komunikativnost, kreativitu a flexibilitu.### Co získáte v KPMG?Na prvním místě získáte příležitost : * osvojit si praktické znalosti o fungování podniků v různých sektorech* podílet se na nejrůznějších projektech* pracovat s lidmi, od nichž se toho můžete hodně naučit* profesního růstu ve významné poradenské společnosti* networkingu s lidmi z businessu* rozvoje manažerských dovednostíA další benefity, například : * práci pro Top zaměstnavatele roku 2021 v kategorii poradenství a příležitost se podívat na nejrozmanitější projekty v ČR i zahraničí* zázemí Kanceláří roku 2019 v centru Prahy s možností práce z domova* intenzivní rozvoj technických i měkkých dovedností* 20 000 Kč na sport, jazyky, cestování a další benefity* neomezený mobilní a datový tarif* vzdělávání, jazykové kurzy, certifikace a interní koučink* dovolenou navíc a tři dny firemního volna
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost