Vedoucí týmu pronájmu obchodů na letišti
Letiště Praha, a. s.
Praha 6, CZ
před 16 dny

Chcete zlepšit služby a naučit cestující utrácet na letišti? Chcete být v týmu, který do 2 let změní letiště? Máte několikaletou praxi v oblasti pronájmů obchodních jednotek?

rámci rozvojového konceptu Měníme letiště pro vás , hledáme Key Account Managera (senior) pro neletecký obchod.

Key Account Manager aktivně rozvíjí obchodní aktivity v terminálech a vede jednání se svěřenými klíčovými nájemci obchodů a restaurací a to s cílem maximalizovat hodnotu pro cestující a výnosy z neleteckého obchodu.

Náplň práce :

  • Navrhuje změny v oblasti obchodů a restaurací a je zodpovědný za plánované výnosy
  • Vyhledává a realizuje nové možnosti a příležitosti k navýšení výnosů
  • Koordinuje a je zodpovědný za veškerá jednání se svěřenými klíčovými zákazníky
  • Vyjednává a připravuje smluvní dokumenty (ve spolupráci s právním a ekonomickým oddělením)
  • Provádí pravidelnou kontrolu plnění smluvních vztahů ve svěřené oblasti
  • Připravuje pravidelný reporting ve svěřené oblasti
  • Podílí se na marketingových aktivitách ve svěřené oblasti
  • Vede tým pronájmů obchodů
  • Požadujeme :

  • Vynikající komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Proaktivní a energickou osobnost se zaměřením na cíl
  • Zkušenost s vedením menšího týmu podmínkou
  • Zkušenost s dojednáváním a uzavíráním nájemních smluv
  • Zkušenost v řízení nákupního centra (Retail a F&B) velkou výhodou
  • Schopnost rozvíjet a udržovat portfolio svěřených klíčových zákazníků
  • Velmi dobré analytické schopnosti, pokročilá znalost Excel podmínkou
  • Velmi dobrou znalost anglického jazyka podmínkou
  • Co nabízíme :

  • Možnost podílet se na developmentu letiště a ovlivnit způsob nakupování na letišti.
  • Zajímavou práci v atraktivním prostředí mezinárodního letiště
  • Zázemí velké společnosti s možností dlouhodobé spolupráce a kariérního růstu
  • Pružná pracovní doba
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, Benefitní systém cafeteria ve výši 18.000,- Kč ročně, výhodné stravování a další)
  • případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT níže.

    Letiště Praha a.s. si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoli v jeho průběhu.