Pracovník na reklamacích
Alza.cz a.s.
Horní Počernice
před 39 dny

Součástí oddělení reklamací je i tzv. rekultivační oddělení - tady dáváme vrácené zboží do takového stavu, abychom ho znova mohli prodávat jako např. rozbalené, nebo použité.

Staň se členem příjemného a přátelského týmu, kde se naučíš vše o procesu reklamací v naší firmě. Nástup je možný ihned nebo dle domluvy.

Co budete dělat?zpracovávat zboží, které u nás zákazník zakoupil a vrátilzboží kontrolovat a posuzovat, zda je možné ho znovu uvést do prodejesvěřené zboží vracet do továrního nastavení a co nejlepšího vizuálního stavupracovat v našem informačním systému Jak si představujeme ideálního kandidáta / kandidátku?

baví ho / ji moderní technologie, ale má rád / a výzvy a nezalekne se tak ani klouzačky, nebo třeba sekačkyrozumí si s chytrými telefony, notebooky nebo třeba s televizemimá smysl pro detailumí pracovat s počítačem a nemá problém se učit novým věcempracoval / a ve skladovém prostředí (výhodou) a má rád týmovou práci Nabízíme : smlouva na dobu neurčitouzajímavá práce s přístupem k nejmodernějším technologiímbenefity společnosti (Multisport karta, příspěvek na stravování, jazykové kurzy a další)zázemí stabilní společnostimožnost kariérního růstu

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost