SEŘIZOVAČ A OBSLUHA STROJE
Kovostroj Bohemia, s.r.o.
Týn nad Vltavou, CZ
před 7 dny
source : Easy-prace.cz

Společnost Kovostroj Bohemia, s.r.o., Kolodějská 507, Týn nad Vltavou, výrobce ocelových výztužných profilů do plastových oken a dveří hledá pracovníky na pozici seřizovač a obsluha stroje.

Nabízíme : Nástup možný ihned nebo dohodou, hlavní pracovní poměr na plný úvazek po zapracování na dobu neurčitou, směnný provoz, mzdové ohodnocení založené na výkonu zaměstnance od 18.

000 Kč, dlouhodobé uplatnění v zavedené a prosperující společnosti, BENEFITY : příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, 13.

mzda (příspěvek na dovolenou, vánoce) PRACOVNÍ NÁPLŇ : příprava válcovací linky a sady válců na válcovaný profil, obsluha linky, válcování ocelových profilů, kontrola dodržování rozměrů dle výkresové dokumentace Požadavky : zkušenosti z výroby výhodou, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost Kontakt : lisner kovostroj.com, 777 950 901

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost