Application Engineer - Composites
ESI Group
Plzeň, Czech Republic
před 6 dny

K rozšíření našeho týmu hledáme nového inženýra na pozici Technický konzultant v oblasti kompozitů.

Společnost MECAS ESI s.r.o. je distributorem pokročilých nástrojů počítačové simulace v zemích Střední a Východní Evropy.

Společnost zajišťuje služby spojené s prodejem softwaru v oblastech návrhu prototypů a optimalizace výrobních procesů a zároveň provádí řešení komplexních inženýrských problémů.

Tým inženýrů MECAS ESI s.r.o. poskytuje technickou podporu a konzultace v oblasti simulací nárazových zkoušek, zkoušek z oblasti pasivní bezpečnosti, výrobních procesů tváření, lití, svařování, tepelného zpracování, ale také například vibroakustiky, proudění a elektromagnetické kompatibility.

Náplň práce

  • konzultace v oblasti numerických simulací výrobních procesů kompozitních dílů (software PAM-COMPOSITES)
  • analýza vyrobitelnosti, defektů a vlivů na výrobní procesy kompozitních dílů
  • aplikace analytických a experimentálních poznatků do řešených úloh
  • zpracování výstupních zpráv a prezentace výsledků
  • Požadujeme

  • VŠ technického směru (vhodné i pro absolventy)
  • zkušenosti s výpočty MKP výhodou
  • zkušenosti z oboru kompozitních materiálů výhodou
  • kreativní přístup k řešení úkolů
  • schopnost týmové práce
  • zodpovědnost, strategické myšlení
  • znalost AJ na dobré komunikační úrovni
  • Firma nabízí

  • pozici ve stabilní a perspektivní společnosti
  • zajímavou práci na průmyslových projektech
  • odborný růst a dlouhodobou perspektivu
  • atraktivní práce v mladém kolektivu
  • dobré platové ohodnocení
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • příspěvky na stravování formou stravenek
  • flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené + 5 Sick days
  • Požádat