TOP obchodník pro firemní segment O2
O2
Olomoucký kraj
před 9 dny

Staň se O2 obchodníkem a ukaž co je v tobě! Hledáme ambiciózní obchodníky, kteří mají zapálení pro obchod a chtějí pečovat o naše zákazníky.

Zajímá nás člověk, který má rád flexibilní dobu a rád si přizpůsobuje dny tomu, co ho baví, tak aby dosáhl co nejlepších výsledků!

O2 Czech Republic a.s. spolupracuje v oblasti prodeje služeb stávajícím nebo novým firemním zákazníkům s obchodníky, kteří pro nás pracují na smlouvu o zajištění zákaznické péče.

současné době hledáme obchodníky z těchto regionů :

Bruntál - Jeseník - Šumperk

Co bude Vaším úkolem :

  • Péče o portfolio firem ve svěřeném regionu, jedná se o malé a střední firmy, TOP firmy SMB segmentu
  • Akvizice nových klientů
  • Prodej nových fixních, mobilních a ICT produktů a služeb stávajícím a novým firemním zákazníkům společnosti O2
  • Řešení požadavků zákazníka
  • Samostatné vedení obchodních jednání
  • Vytváření komplexních nabídek pro firemní zákazníky
  • Požadovaný profil :

  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Zkušenosti na pozici obchodního zástupce
  • Výborné komunikační schopnosti (prezentační a vyjednávací)
  • Silná orientace na cíl
  • Odolnost vůči stresu, samostatnost a flexibilita
  • Řidičský průkaz sk.B - aktivní řidič
  • Nabízíme :

  • Velmi zajímavé a motivující finanční ohodnocení
  • Flexibilní spolupráci se silným partnerem - O2 Czech Republic a.s.
  • Slevy na některé služby a produkty
  • Komplexní systém školení
  • Práce na HPP s našim partnerem s připravenými výhodami
  • případě zájmu o zařazení do výběrového řízení pošlete prosím svůj životopis pomocí odpovědního formuláře.

    Budete-li vyhovovat výše uvedeným požadavkům, velmi ráda se vám ozvu s možností osobní schůzky.

    Kontakt : O2 Czech Republic a.s.

    Mzda

    30000-55000 Kč / měsíc

    Požadované vzdělání

    Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou