Deputy of head of corporate reporting& internal controls
Nuovo Step s.r.o.
Praha, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Praha Kontakt : hanna.beshta nuovostep.com 3 až 5 let zkušeností v oblasti finančního výkaznictví. Vysokoškolské vzdělání v univerzity na Ukrajině Silné dovednosti řízení času.

Schopnost vést, plánovat a řídit změny. Podrobná znalost ovladačů nákladů na IT a údajů o nárocích. Schopnost splnit přísné lhůty Výborné porozumění principům a praktickým postupům v oblasti IT.

Zkušenosti práce s velkými datovými sadami a jejich manipulace s aplikacemi Excel, vytváření přehledů a interpretace dat.

Schopnost efektivně pracovat na více úkolech a pracovat z vlastního podnětu v rušném prostředí. Silná komunikační, organizační a analytická dovednost.

Silné znalosti v oblasti technického účetnictví. Angličtina, ukrajinština, ruština Zaměstnanecké výhody : náhrady cestovních výdajů náhrady výdajů na telefonní služby náhrady výdajů na nájemné

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost