Supervisor zákaznické kvality
FujiKoyo
Podnikatelská 1144/8, CZ
před 8 dny

Úvod Supervisor zákaznické kvality

současné době hledáme vhodné kandidáty na pozici Pracovník oddělení kvality

Požadavky :

  • SŠ / VŠ technického směru
  • praxe v oblasti kvality v automobilovém průmyslu výhodou
  • znalost metod kvality a jejich používání (8D, PPAP,APQP atd.)
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • komunikační a organizační schopnosti
  • analytické myšlení, schopnost práce pod tlakem, ochota učit se
  • spolehlivost, pečlivost, důslednost, samostatnost
  • platný řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • AJ komunikativně
  • Pracovní náplň :

  • zajišťovat kontrolu kvality dodávek zákazníkům
  • řešení reklamací, analýza reklamovaných dílů, vyšetřování příčin, nápravná opatření a jejich prezentace zákazníkovi
  • komunikace se zákazníky na denní bázi
  • sledování nákladů plynoucích z reklamací
  • aktivní participace na zákaznických auditech
  • tuzemské i zahraniční pracovní cesty
  • Nabízíme :

  • práci ve stabilní společnosti
  • pružná pracovní doba
  • možnost nástupu co nejdříve
  • zkušební doba 3 měsíce
  • pracovní poměr na dobu určitou s vyhlídkou na prodloužení
  • výše mzdy od 27.000, (závisí na schopnostech a zkušenostech)
  • zaměstnanecké benefity, příspěvek na dopravu, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, roční odměny, věrnostní odměny, příspěvek na závodní stravování
  • Své životopisy zasílejte na mail : s-varga fujikiko-fkc.cz Uchazeči, kteří budou vybráni do užšího výběru budou pozváni k osobnímu pohovoru.