Sociální pracovník - koordinátor dobrovolníků
Domov U Anežky, poskytovatel sociálních služeb
Benátky nad Jizerou, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : náměstí 17.

listopadu č.p.

703 Benátky nad Jizerou II 294 71 Benátky nad Jizerou 1 Prvotní kontakt : tel. : 733 736 480, e-mail : personalni domovuanezky.

cz Požadujeme : VŠ v bakalářském nebo magisterském programu sociálního zaměření, vyšší odborné vzdělání zaměřené na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost.

Znalost standardů kvality sociálních služeb výhodou, zájem o práci se seniory, výborné komunikační schopnosti, práce s PC (Word, Excel, internet), bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme stabilní zázemí, příjemné pracovní prostředí, kontinuální vzdělávání a osobní rozvoj, výborný pracovní kolektiv, stravování.

Platové podmínky dle Nařízení vlády č.

564 / 2006 Sb.

platném znění. Zasílejte strukturovaný životopis, motivační dopis, souhlas se zpracováním osobních údajů na e-mailovou adresu : personalni domovuanezky.cz.

Bližší informace na telefonu 733 736 480.

Zaměstnanecké výhody : stravování, vzdělávání, příjemné pracovní prostředí.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost