Telefonní operátor/prodejce
Dobrá práce.cz
Ústí nad Labem , CZ
před 6 dny
source : Dobrá práce.cz

Datum : 5.11.2018 ID : 1375003

Pracovní nabídka

Přemýšleli jste už někdy o změně nebo novém začátku?

Pokud máte rádi výzvy a pracujete rádi v týmu, jste správně právě u nás.

Do oddělení péče o zákazníky hledáme 3 komunikativní pracovníky / pracovnice. Nabízíme 40 let zkušeností, výborné partnery a velice dobré možnosti výdělku.

Navíc máte možnost dostat se do vedoucích struktur v naší firmě. Hlaste se hned teď. Pan Weyrich si s Vámi rád domluví osobní pohovor.

IV-Nakladatelství s.r.o., (+420) 222 745 472, zaslat email

Poznámka

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem 12 a 21 č.

101 / 2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.

12.2018. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě. Město : Ústí nad Labem

Odpovědět nabídka práce

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost