Frézaři - vrtaři na konvenčních strojích
MEVI-CZ s.r.o.
Zlín, CZ
před 5 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro MEVI-CZ s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Hlavničkovo nábřeží 5664, Zlín 1 (Zlín), 76001
  • Přidáno : 12.9.2018
  • Seřizovači a obsluha konvenčních fréz :

    Náplň práce : výroba strojních součástí dle výkresové dokumentace - malosériová výroba

    Požadujeme : vyučení v oboru obráběč kovů nutné, praxe výhodou

    Výhody : Náborový příspěvek dle praxe, stravenky 105 Kč, možnost přivýdělku 100Kč / hod. u vícestrojové obsluhy, přesčas o víkendu hrazen 70% z průměru, přesčas přes týden hrazen 40% z průměru, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, příspěvek na dopravu do zaměstnání, délka dovolené nad 20 dnů dle odpracované doby u firmy, zdarma občerstvení na pracovišti, roční odměny, 2x ročně společenská akce, lze domluvit i zkrácený úvazek na DPČ nebo DPP

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)