RESEARCHER CONSULTANT FOR IT
AC Jobs
Brno
před 6 dny

Jste analytický typ a rád hledáte nové cesty? Baví Vás vyhledávání a orientujete se v IT termínech? Chcete se stát součástí jednoho z nejlepších týmů pro IT recruitment? Pak nám zašlete své CV

Pracovní náplň

  • Přijetí zakázky a její analýza
  • Sestavení inzerátů, tak aby zaujal
  • Prohledávání databází a sítí a nalezení vhodných kandidátů
  • Oslovování kandidátů (písemně) pro získání kontaktu
  • Úzká spolupráce s konzultanty
  • Snaha najít toho pravého
  • Co požadujeme?

  • Chuť učit se nové věci
  • Anglický jazyk alespoň na středně pokročilé úrovni
  • Praxi na obdobné pozici vítáme
  • Samostatnost, pečlivost, analytické myšlení
  • Chuť hledat a hlavně kreativitu
  • Co nabízíme?

  • Možnost pracovat v super týmu
  • 4 týdny dovolené (každý rok jeden den dovolené navíc) + 5 sick days
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění po 1. odpracovaném roce
  • Občerstvení na pracovišti + benefitní systém + soutěže
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Teambuildingy + firemní akce
  • Požádat