Technik/čka realizace a servisu
RSBP spol. s r.o.
Ostrava, CZ
před 10 dny
source : Easy-prace.cz

Místo práce : ČR, Polsko, Slovensko, při znalosti cizích jazyků státy EU V případě Vašeho zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na e-

mailovou adresu : servis rsbp.cz Součástí Vašeho strukturovaného životopisu musí být následující prohlášení : "Odesláním a doručením svého životopisu souhlasím, aby RSBP spol.

s r.o., se sídlem Pikartská 1337 / 7, 716 07 Ostrava-Radvanice, IČ : 45196508, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.

Pokud se Vám do 3 týdnů od zaslání životopisu neozveme, berte prosím na vědomí, že Váš životopis nepostoupil do úzkého kola výběru a byl následně vymazán.

Náplň práce : "montáž nových zařízení a jejich revize "koordinace realizace zakázek Nabízíme : "zázemí prosperující společnosti "práci na tuzemských i zahraničních projektech "odpovídající platové ohodnocení (24 000,-

až 36 000,- Kč / měsíčně) "po zapracování služební automobil, notebook, telefon, firemní platební karta "zvyšování kvalifikace Požadujeme : "požadovaná praxe 1 rok "SŠ / vyučení v oboru elektro "osvědčení dle vyhl.

50 / 1978 Sb., minim.

6 "znalost angličtiny a polštiny výhodou "uživatelská znalost PC "ŘP skupiny B - aktivní řidič / ka

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost