Skladník
SWEET DELIGHT a.s.
Praha
před 10 dny
source : Fajn brigády.cz

Informace o pracovním místě

Jsme renomovaným výrobcem hluboko zamražených dortů a dezertů s větším podílem ruční výroby. Produkty z velké části vyvážíme do světa a neustále rosteme.

Našimi zákazníky jsou např. Starbucks, Costa Coffee, IKEA, FINDUS, NESTLE atd. Pro náš další rozvoj hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici skladník.

Co budete dělat?

  • Pravidelně objednávat základní suroviny dle výrobního plánu,
  • přijímat suroviny a obalový materiál,
  • expedovat palety s hotovými výrobky,
  • pracovat s informačním systémem evidovat přijaté a vydané položky,
  • zodpovídat za správné naskladňování a vyskladňování surovin a hotových -
  • výrobků v informačním systému,
  • úzce spolupracovat s oddělením nákupu, výroby a expedice,
  • navážet a svážet suroviny na výrobu dle denního plánu,
  • udržovat pořádek ve skladu,
  • provádět fyzickou inventuru skladových zásob.
  • Co od vás očekáváme?

  • Praxi ve skladu a se skladovým hospodářstvím,
  • manuální zručnost, obsluha el. vozíku,
  • uživatelskou znalost práce na PC, znalost informačního systému Helios výhodou,
  • chuť do práce, ochotu učit se nové věci,
  • aktivní přístup v řešení problémů,
  • spolehlivost, poctivost, důslednost, týmového ducha.
  • Co vám nabízíme my?

  • Práci na hlavní pracovní poměr v rostoucí české firmě s mezinárodním působením,
  • práci na kvalitním produktu, který dělá radost každý den ,
  • za dobře odvedenou práci vás čeká motivující odměna a firemní benefity,
  • přátelský kolektiv.
  • Benefity :

  • osobní ohodnocení,
  • stravenky,
  • flexi passy pro zdraví, aktivní odpočinek a volnočasové aktivity.
  • nápoje na pracovišti zdarma,
  • firemní výrobky za zvýhodněnou cenu,
  • odměna za přivedení nového kolegy.
  • Pokud se Vám tato nabídka libí, zašlete svůj strukturovaný životopis na poslat email >

    Sdílej, pracuj, bav se!

  • Doporučit kamarádovi
  • Poslat na email
  • Požádat