TPV – programátor CNC dělících strojů (laser, vysekávací lis)
STAVOKLIMA s.r.o.
Nové Homole, CZ
před 1 dnem
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro STAVOKLIMA s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Budějovická 450, České Budějovice 1 (Nové Homole), 37001
  • Přidáno : 17.8.2018
  • Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií :

    Náplň práce :

    podílet se na přípravě výroby

    připravovat programy pro CNC stroje TRUMPF

    spolurozhodovat, plánovat a ovlivňovat hladký chod výroby

    budete v každodenním kontaktu se zákazníky naší společnostifungovat jako důležitý člen našeho týmu

    Požadujeme :

    minimálně SŠ vzdělání

    alespoň 1 rok praxe v programování CNC

    zkušenosti s programováním v programu TruTops

    znalost a schopnost práce s technickou dokumentací

    ochota učit se novým věcem

    pečlivost, pracovitost

    výhodou ale ne podmínkou pak bude znalost CNC strojů TRUMPF a povědomí o procesech TPV

    Vyžadované vzdělání : ÚSV