Mechanik SMT 27.000Kč (5
Grafton Recruitment s.r.o.
Středočeský kraj, CZ
před 9 dny
source : SUPERKARIERA.CZ

Grafton Recruitment byl založen v roce 1982 a patří k předním dodavatelům personálního poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi.

ČR nás můžete navštívit na 14 pobočkách. Více na www.grafton.cz

Zajímá Vás práce v automotive? Zajímá Vás možnost kariérního postupu? Nechcete dělat jen monotónní práce, ale také u práce přemýšlet?

Pokud ano, hledáme právě VÁS

OBSLUHA OSAZOVACÍCH STROJŮ v Pardubicích, pro oddělení automatizovaného osazování desek plošných spojů.

Náplň práce

 • obsluha a údržba HiTech osazovacích strojů zakládání desek plošných spojů do zásobníků linky doplňování součástek do osazovacích automatů technická podpora seřizování strojů během výrobního procesu, doplňování součástkových komponent do strojů samostatná a odpovědná práce spolupráce s úsekem kvality, logistiky, údržby a ost.
 • zodpovědnost za kvalitu výrobků a efektivitu linky kontrola vlastního procesu zapisování údajů

  POŽADUJEME

 • SOU, SŠ elektrotechnického, technického nebo strojírenského směru zájem o daný obor, ochotu dále se vzdělávat základní znalost AJ výhodou ochotu pracovat na směny v nepřetržitém provozu (krátký / dlouhý týden) logické myšlení, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
 • NABÍZÍME

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost