Maintenance Lead
MillerCoors
Praha - Smíchov, 105, CZ
před 15 dny

Účel pracovního místa :

Maintenance Lead je vlastníkem systému preventivní údržby za určitou oblast provozu. Je celkově zodpovědný, na 24 hodin, za eliminaci ztrát související s údržbou a poruchami za nejnižší provozní náklady.

Maitenance Lead je zodpovědný za rozvoj dovedností ve výrobních týmech a u vlastníků jednotlivých zařízení za účelem dosažení celkových výsledků linky, které podporují dosažení CNB.

Spolupracuje s Line Leadem a Process Leadem, se kterými Maintenance Lead sdílí odpovědnost za výkonnost za určitou oblast provozu včetně kvality a bezpečnosti práce.

Úzce spolupracuje se všemi členy týmu. Maintetnace Lead je prostředník mezi výrobním týmem a údržbou.

Popis činnosti :

 • Aktivně se účastní DDS mítinků a provádí aktivity dle denního plánu včetně vykazování výsledků za předchozích 24 hodin : PM, počet poruch, informace z dokončených akcí z PM karet.
 • Podporuje rozvoj a vede část DDS, 90denního plánu ztrát a ročního plánu údržby.
 • Vlastní systém údržby, plánování a systém plánování (MPS). Řídí plánování údržbářských prací, řídí vykonání naplánované údržby podle ročního plánu údržby a dříve určených prací získaných během měsíčního mítinku, zajišťuje revize a aktualizaci technické dokumentace údržby, pokud je to nutné.
 • Vlastní systém na odstraňování poruch DMS a řídí zásadní výstupy v plánovaných a neplánovaných zastaveních, odpovídá za dosažení výsledků KPI.
 • Plní funkci kouče a je zdrojem zkušeností pro výrobní tým. Aktivně se účastní mítinků DDS-DMS a provádí plánovanou údržbu.
 • Maintetnace Lead je prostředník mezi výrobním týmem a týmem pro plánování údržby.

  Specifikace pracovního místa :

 • vzdělání : SŠ technického směru
 • praxe : 1-2 roky v oboru
 • anglický jazyk : pokročilý
 • MS office : pokročilý
 • Klíčové způsobilosti : základní manažerské dovednosti, komunikační a organizační dovednosti, zkušenosti v oblasti mechanické údržby, plánování údržby a řešení problémů

  At Molson Coors we seek diversity. Differing perspectives lead to challenging the expected, which keeps new ideas bubbling up.

  We’re an equal opportunity employer and invite applications from candidates from all backgrounds, race, color, religion, sex, sexual orientation, national origin, gender identity, age, disability, veteran status or any other characteristic.

  We take pride in celebrating our unique brew.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost