Všeobecné zdravotní sestry
Domov pro seniory "SKALKA" v Chebu, příspěvková organizace
Cheb, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Americká 2176 / 52, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení nebo převedení na dobu neurčitou.

Zkrácený úvazek 18,75 hod / týdně (0,5 úvazku). Platové ohodnocení : výše platu uvedena při zkráceném úvazku 0,5 (možno domluvit úvazek 0,75).

Vhodné i pro absolventy (jen u vyššího odborného vzdělání). Pracovní doba : nepřetržitý režim 7 : 00-19 : 00 h a 19 : 00-7 : 00 h (stejný pracovní režim jako při plném úvazku, jen méně směn za měsíc), hrubý měsíční plat se odvíjí od zařazení do platového stupně (podle praxe), uvedený plat neobsahuje příplatky za svátky, víkendy a noc, po zkušební době osobní příplatek.

Náplň práce : poskytování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelských procesů bez odborného dohledu na základě ordinací lékařů, aktivní spolupráce s lékaři při hodnocení klinických stavů klientů, vyhodocování potřeb klientů, práce na PC, zpracovávání administrativy.

Požadujeme : flexibilita, rozhodnost, komunikativnost, empatie, vstřícnost, zkušenosti s prací se seniory výhodou. Nabízíme : NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 55.

000,- Kč při plném úvazku (27.500,- Kč při polovičním úvazku), levné obědy, příspěvek na penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření a další finanční příspěvek z FKSP.

Kontakt pro zájemce : telefonicky (volat 7 : 00-15 : 30 h) anebo e-mailem (zaslat životopis).

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost