Backend Developer her
About Fun s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : PrahaKontaktní osoba : Main Lucie, e-mail : hr about-fun.com UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Co budeš mít za úkol?

 • Spravovat, vylepšovat a optimalizovat chod našeho backendu, uloženého v AWS- Implementovat nové server-side prvky - S celým backendovým týmem pracovat na designu architektury backendových systémů hry - Provádět designové a zátěžové testy celkové infrastruktury a jednotlivých prvků- Být v obraze co se týče nových trendů a praktik vysoce výkonných systémů a noSQL databází Co bys nám měl přinést?
 • Skvělou znalost systémového inženýrství, backendové a databázové škálovatelnosti a designu - Skvělou znalost cloud-based systémů a služeb (znalost nebo zkušenosti s Amazon AWS je obrovskou výhodou)- Alespoň základní zkušenost s PHP, webovými protokoly a linux administrací - Schopnost myslet za roh a plánovat několik kroků dopředu je potřeba.
 • Čím lepší plán, tím snazší provedení. - Chuť učit se nové věci a rozšiřovat své znalosti bude výhodou jak pro tebe, tak pro nás - Aktivní znalost angličtiny je nutnost.

  Nejsme tu všichni Češi, a lingua franca naší kanceláře je angličtina Nic není zadarmo a toto ti za tvou práci nabídneme : - Možnost podílet se na herních projektech světové úrovně - Spoustu příležitostí pro profesionální i osobní rozvoj - Bezkonkurenční finanční ohodnocení a flexibilní pracovní dobu - 25 dní placené dovolené - Firemní gaming night dvakrát do měsíce - dobré jídlo, PS4 atd.

 • Pomoc se stěhováním do Prahy - Vlastní místečko v mezinárodním a kreativním týmu, bok po boku s novými talenty i vývojářskými veterány - Práce v příjemném prostředí moderních kanceláří v Praze 8 - Karlíně, pár kroků od stanice metra Křižíkova What will be your job?
 • Maintain, improve and optimize performance of our backend, which is based in AWS- Implement new server side game features - Work with a backend team to design the architecture of the backend systems of the game- Perform design and perform load test of both the overall the infrastructure and singular features- Keep yourself up-to-date on new trends and practices in high performance systems and noSQL databases What wed like you to bring us?
 • Knowledge of systems engineering, backend and database scalability and design- Knowledge of cloud based systems and services (knowledge or experience with Amazon AWS is a huge advantage)- Good experience with PHP, web protocols, linux administration- Ability to think and plan ahead- Willingness and eagerness to learn new things and to expand your knowledge- And finally : an active knowledge of English language is a must.
 • Were not all Czechs here, and the office lingua franca is English. Nothing comes for free, so heres what weve got to offer you : - Work on awesome, world-class gaming projects - The opportunity to grow both professionally and personally - A competitive salary and flexible working hours - 25 days of paid holiday- Free dinner twice a month at a company gaming night- Your own spot in an international and creative team, side-by-side with new talents as well as game development veterans - Work in a pleasant environment of our modern offices in Prague 8 - Karlín, a few steps away from metro Křižíkova

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost