pracovníci logistického kontaktního centra
Dealpro, s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 6 hodinami
source : Hitprace

Kontakt : email : josefvyskoc seznam.czJsme společnost, která se zabývá logistickými službami a hledáme zaměstnance : Rádi si povídáte, radíte a pomáháte ostatním?

Práce s počítačem vám není cizí? Chcete se podílet na rozvoji firmy? Máte pozitivní přístup, chuť učit se novým věcem? Pak hledáme zrovna Vás! Co bude vaším denním chlebem : Budete komunikovat se zákazníky a informovat je o nabízených službách.

Budete provádět administrativní činnosti v interním systému - přijímat zakázky. Budete nám pomáhat hledat nové klienty, seznamovat je s tím, co jim dokážeme poskytnout a starat se o ně, jako by byli naši vlastní.

Budeme rádi, když se s námi podělíte o své nápady, zapojíte se do našich projektů a budete táhnout za jeden provaz Zaměs.

výhody : Různorodou a pestrou práci - 5 týdnů dovolené - Pružnou pracovní dobu - Mobilní tel. pro vlastní volání - Práci na plný úvazek - motivační bonus k výplatě : 1% z měsíčního obratu firmy .

Otevřenou firemní kulturu a atmosféru svobodné firmy bez tvrdého dozoru - Kanceláře kousek od metra Nové Butovice

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost