Lékař bez atestace (kromě oborů praktického lékařství)
Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o.
Jablonec nad Nisou, CZ
před 13 dny
source : Easy-prace.cz

Přijmeme do pracovního poměru LÉKAŘE / LÉKAŘKU na oddělení PATOLOGIE - možno i absolvent se zájmem o obor Požadujeme : - vysokoškolské lékařské vzdělání (odbornou způsobilost dle zák.

č. 95 / 2004 Sb. v platném znění) - schopnost aktivního, samostatného jednání, - vstřícné chování a vystupování Nabízíme : -

práci na oddělení se širokou škálou výkonů - možnost odborného růstu V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete životopis (včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů) na email : pavel.

kures nemjbc.cz Zaměstnanecké výhody : - 5 týdnů dovolené, 7 500,- Kč / rok na rekreaci, penzijní / životní připojištění, kulturní a sportovní akce, vzdělávání, výhodný tarif volání, závodní stravování vč. příspěvku zaměstnavatele)

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost