STRATEGIC ELECTRONICS BUYER - Mezinárodní společnost !
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Karlovy Vary, CZ
před 14 hodinami
source : Easy-prace.cz

Jsme německá mezinárodní společnost. Jsme lídrem v v zavádění technologií pro elektromobilitu v automobilovém průmyslu. Naší budoucností a vizí je výroba ekologických bezpečných a kvalitních vozidel.

Jste na tom stejně? Rozšiřte náš tým a pracujte ve společnosti kde máme jasnou vizi čeho chceme dosáhnout a jak toho chceme dosáhnout.

 • Tvorba a zasílání objednávek eletronických komponentů dodržování pravidelných nákupů* Výpočet a tvorba potencionálních nákladů
 • Sourcing nových elektronických součástek* Sledování skladových zásob spolupráce se skladem a oddělením logistiky* Zpracovávání podkladů ke změnovým řízením (VAVE)Co by vhodný kandidát měl splňovat?
 • Zkušenosti na obdobné pozici* Znalost oblasti elektrotechniky* Anglický jazyk na komunikativní úrovniMísto výkonu práce : Klášterec nad Ohří - v případě relokace Vám poskytneme relokační příspěvky ve výši 10 000- po dobu 6 měsíců !Co Vám na oplátku můžeme nabídnout my ?
 • Práce na HPP* Možnost seberealizace* Účast na mezinárodních konferencích a možnost dalšího vzdělávání* Atraktivní finanční ohodnocení + 13.
 • a 14. plat* Jedinečnou zkušenost a stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti* Příspěvek na penzijní připojištění* Příspěvek na dopravu* 25 dní dovolenéVzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost