OBSLUHA MYCÍ A BROUSÍCÍ LINKY
Feintool System Parts Most s.r.o.
Havraň
před 3 dny
source : Hitprace

OBSLUHA MYCÍ A BROUSÍCÍ LINKY- směnnost : 1,2 a 3-směnný provozPožadavky- zkušenosti z obdobné pozice - samostatnost, zodpovědnost, pečlivost- technické myšlení- dobrý zrak- základy AJ / NJPracovní náplň- obsluha mycí a brousící linky- kontrola kvality lisovaných dílů- balení- seřizování linky- přestavby stroje- práce s jeřábem a VZV- práce na PC (SAP -skladový systém)- denní TPM (kontrola provozních náplní a senzorů , poškození stroje apod.

Nabízíme : - být součástí nové společnosti- možnost navštívit zahraniční závody- postup na vyšší pozici (nastavování programů, zlepšování procesů)- moderní a vysoce kvalitní technologie- automatizovaná výroba- čisté a bezpečné pracovní prostředí- menší pracovní kolektivZaměstnanecké výhody : řadu benefitů (měsíční bonus, příspěvěk na dopravu, bonus za docházku, stravenky, sick days, 13.

plat a řadu dalších odměn, např za doporučení kandidáta, za Kaizeny apod.)HLÁSIT SE : Rašková Zattovič, e-mail : prace feintool.

com - zaslat životopis, osobně pouze po předchozí mailové domluvě

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost