Frézař kovů - seřizovač a obsluha konvenční frézy
Velteko s.r.o.
Vlašim
před 13 hodinami
source : Hitprace

OBSLUHA KONVENČNÍ FRÉZYKvalitní výrobek je naší prioritouPojďte pracovat do přátelského týmu zkušených strojařů, kteří vytváří high-tech balicí stroje pro zákazníky na celém světě.

Co budete dělat : - obrábět kov, hliník a jiné materiály v příjemném pracovním prostředí ve VlašimiCo splňuje ideální uchazeč : - má zkušenosti v oboru- je trpělivý a má chuť učit se novým věcem- je zodpovědný, samostatný a schopný týmové práceČím Vás odměníme : - 7,5 h pracovní dobou s možností využití napracovaných hodin dle dohody- dlouhodobou spoluprací- motivačním mzdovým systémem, který obsahuje v případě výborných výsledků společnosti i 13.

a 14. plat- řadou zaměstnaneckých benefitů (volné dny, pracovní oděv, penzijní připojištění...)- kávou zdarma nebo dotovaným závodním stravováním - to je u nás samozřejmostí pro všechnySvůj životopis zasílejte na kariera velteko.

cz nebo zavolejte na 724 081 252 a dohodněte si termín osobního pohovoru.Váš budoucí tým VELTEKO

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost