Program manager
Foxconn European Manufacturing Services s.r.o.
Pardubice
před 4 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce Pardubice. -Podmínkou je znalost tureckého a španělského jazyka / bude součástí tureckého týmu, zákazník mluví jen španělsky / - Je odpovědný za rozvojové programy přidělené vrcholovým managementem společnosti- Vede programy nebo komplexní projekty v rámci pravomocí svěřených vedením společnosti- Definuje strukturu programu včetně dílčích projektů za účelem dozažení dlouhodobých cílů programu- Je odpovědný za nastavení časového plánu projektů a jejich KPI- Koordinuje práci širších týmů, které se programu účastní- Je odpovědný za výsledky programu a má pravomoc rozhodovat v rámci svěřených kompetencí- Koordinuje naceňovací proces pokud je to vyžadováno programem- Odpovědnost za dodržování interních směrnic a zásad BOZP, PO a SER (Etický kodex, Pracovní řád, procedury apod.

Dle pokynů nadřízených další činnosti konané v rámci dané pracovní poziceZaměstnanecké výhody. 3.000,- ročně na benefity z široké nabídky dle vlastní volby (kino, divadlo, masáže, zážitky,.

  • Příspěvek penzijní připojištění narůstající s každým odpracovaným rokemOdměna za doporučení nového zaměstnance 10.000,-5 týdnů dovolenéPříspěvek na stravování - hlavní jídlo na směnu za 22,-Výhodné mobilní tarify pro Vás i členy rodiny (od 11,- Kč)Multisport programFiremní fitness centrumSlevy u vybraných obchodníkůMožnost dalšího vzdělávání (různorodé interní kurzy)První kontakt e-mailem.
  • Požádat
    Můj e-mail
    Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
    Pokračovat
    Žádost