Konstruktér - strojní
STAVOKLIMA s.r.o.
Homole
před 1 hodinou
source : Hitprace

Co u nás budete dělat?- Konstrukce částí strojů a zařízení, díly z plechu- Zpracování návrhu konstrukčního řešení podle zadání zákazníka- Vybírat vhodné strojní součástky a systémové komponenty - nákupních dílů, rozpracování, návrh a tvorba technické dokumentace- Spolupracovat s výrobními úseky a oddělením kvalityCo od Vás očekáváme?

 • ÚSO vzdělání nebo VŠ se zaměřením na stavbu zařízení a strojů- Praxi min.3 roky- Dobrá znalost návrhů v programech CAD- Schopnost komunikace při zadání a vyjasnění technických úkolů- Pozitivně nastavené myšlení, spolehlivost, dochvilnost- Flexibilitu a samostatnost- Týmovou spolupráci- Příjemné vystupování, prozákaznické smýšlení- Řidičské oprávnění skupiny BČím nás potěšíte (není podmínkou)?
 • Praxi v oboru vzduchotechnika, klimatizace, protihlukové výroby- Znalost návrhů v programu SOLIDWORKS- Znalost NJ nebo AJ - technického charakteruNa co se u nás můžete těšit?
 • o Zázemí ve stabilní české společnosti s více než 25 letou tradicío Motivující finanční ohodnocení fixní mzda vč. motivační složky mzdy v závislosti na dosažených výsledcícho Pružnou pracovní dobu PO-PÁo Balíček zaměstnaneckých benefitů v oblasti kultury, rekreace, zdraví a sportuo Výběr z kafetérie - ročně min.

  7 000 Kčo Zaměstnanecké výhody v Programu MultiSporto 5 dní placeného volna pro případnou zdravotní rekonvalescenci - SICK DAYSo Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavateleo Rozvojové aktivity, tréninky, školení, pomůžeme vám osobnostně a profesně růsto Příjemný pracovní kolektiv i pracovní prostředí

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost