PSYCHIATR / PSYCHIATRIČKA
Péče o duševní zdraví, z.s.
Hradec Králové
před 3 dny
source : Hitprace

PSYCHIATR / PSYCHIATRIČKA- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody- Náplň práce : Psychiatr je součástí multidisciplinárním týmu Centra duševního zdraví (CDZ), kde působí také sociální pracovníci, zdravotní sestry a klinický psycholog.

Tým pracuje s klienty s vážnou duševní nemocí (SMI). Úkolem psychiatra je diagnostická a léčebná práce s klienty (ambulantně nebo v terénu) a také poskytování konzultací ostatním profesím v týmu (jak komunikovat s klienty, jak rozumět jejich projevům).

Týmová součinnost a koordinace má za cíl podporovat klienty, aby zvládali bydlení v běžné prostředí a zhoršení jejich zdravotního stavu se včas zachytila a zvládla pokud možno bez hospitalizace.

Psychiatr kvůli návaznosti péče různých poskytovatelů vyjednává o kooperaci s lůžkovými zařízeními, psychiatrickými ambulancemi a praktickými lékaři ve spádovém území (okres Hradec Králové).

 • Požadujeme : Psychiatra se specializovanou působností v oboru (L3) nebo psychiatra v atestační přípravě po absolvování základního kmene (L2), schopnost respektujícího a partnerského přístupu ke klientům, schopnost pracovat v týmu, bezúhonnost, uživatelskou znalost práce s počítačem, uvítáme řidičský průkaz skupiny B- Nabízíme : Netradiční práci plnou nových výzev, zázemí organizace s otevřenou a kreativní firemní kulturou, nástupní mzdu až 60 tisíc hrubého, podporu systémem konzultací a externí supervize, služební mobil, PC, pracovní dobu formou pružného pracovního týdne, možnost sick days, příplatek formou osobního ohodnocení, sick days, služební mobil a PC - V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba : Špryňarová Petra Mgr.
 • tel. : 773 915 742, e-mail : petra.sprynarova pdz.cz

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost