PLC programátor
Chropyňská strojírna, a.s.
Olomouc, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

2514 Programátoři počítačových aplikací specialistéPracoviště : tř. Kosmonautů č.p. 989 / 8, Olomouc. Co u nás budete dělat?

 • sestavovat technická zadání- samostatně programovat automatizační systémy (PLC, sběrnicové systémy, vizualizace, pohonné systémy a další)- uvádět zařízení do provozu- analyzovat chyby- vést dohled nad produkcí a technickou asistenci- tvořit předávací dokumentaci- školit zákazníky Co od Vás požadujeme?
 • minimálně středoškolské vzdělání v elektrotechnickém (technickém) nebo automatizačním oboru- zkušenost v oblasti programování PLC a HMI žádoucí- zkušenost s uváděním do provozu automatizovaných zařízení- zkušenosti v oblasti programování robotů, pohonů a dalších automatizačních systémů výhodou- řidičský průkaz skupiny B- mobilitu - neomezená připravenost ke služebním cestám- komunikativní znalost NJ nebo AJ podmínkou- flexibilitu, schopnost týmové spolupráce- dobrou znalost práce na PC Co od nás můžete získat?
 • práci v ryze české firmě, které se daří a která je špičkou ve svém oboru - práci v moderních a nových kancelářích kousek od centra města i vlakového nádraží - možnost vycestovat za prací i do zahraničí- pružné rozvržení pracovní doby- variabilní finanční bonusy- vzdělávací kurzy a školení- 5 týdnů dovolené- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění- příspěvek na stravování - firemní akce Životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost