Banqueting Operational Supervisor
Bohemia Properties a.s.
Praha
před 20 hodinami
source : Hitprace

Kontakt pro uchazeče : emailem na hr hotelduo.cz nebo telefonicky v pracovní dny 9-15 na tel. : 266 133 004 časová flexibilita, příjemné vystupovánítýmový hráčkreativitazkušenosti s moderní gastronomiíNástup možný ihnedaktivní spolupráce s F&B oddělením a jednotlivými provozy hotelu k zajištění spokojenosti klientadohled nad přípravou a realizací akcí, aktivní účast na průběhu akce Zam.

výhody : stabilní pracovní prostředí, brigáda nebo hlavní pracovní poměrmožnost odborného růstu - jazykové kurzy, profesní vzdělánímožnost kariérního postupuatraktivní pracovní prostředí v těsné blízkosti stanice metra Střížkovodpovídající finanční ohodnocení, prémie, roční odměny, věrnostní bonusyzávodní stravování, příspěvek na penzijní připojištěnízaměstnanecké slevy na služby hoteluzdravotní volno nad rámec zákonné dovolené

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost