Dětský psycholog / Dětská psycholožka
Mgr. Vladimír Marček, Ph.D.
Ostrava, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Kontakty - Tel. : 774 366 255 , e-mail : info theraplay.czHledáme kolegu nebo kolegyni do dětské psychologické poradny v Ostravě.

Náplň práce : administrace dětských psychodiagnostických metod (IDS, BRIEF, CARS, WISC III, S-B IV, školní zralost, potenciálně WJ a další) a psaní výstupních zpráv.

případě zájmu a schopností i psychologické poradenství / psychoterapie. Zkušenosti z oblasti PAS a / nebo nadání výhodou, šanci máte ale i jako šikovný absolvent jednooborové psychologie.

Nabízíme příjemné pracovní prostředí, časovou flexibilitu (částečně homeoffice), supervizi a nadprůměrné finanční ohodnocení.

Další informace naleznete na : https : / / www.theraplay.cz / kariera

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.