Kovoobráběč/ka
VYKOV CZ s.r.o.
Příbor, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

z : 23.1.2020Náplň práce : - Práce na jednoduchých obráběcích strojích : revolverový soustruh, vrtačka, závitořez, ruční lis, bruska- Pomoc při dokončovacích strojírenských pracích - Obsluha CNC strojů Požadujeme : přesnost, manuální zručnost, spolehlivost, čtení výkresové dokumentace (výhodou) , zájem o práci ve strojírenském oboru, Nabízíme : možnost zaučení uchazečům vyučených i v jiných oborech.

Práce vhodná i pro ženy. Pokud Vás nebudeme do 14 dnů od zaslání životopisu kontaktovat, tak jste nebyl (a) vybrán (a) jako vhodný uchazeč.

Zaměstnanecké výhody : stravenky, měsíční a mimořádné prémie 2x ročně, jednosměnný provoz.Info. na tel. : použijte odpovědní formulář, po - pá od 9-14 hod.

e-mail : použijte odpovědní formulář

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost