Elektromontér pro montáže silno nebo slaboproudých zařízení
Skanska a.s.
Ústí nad Labem, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Přístavní č.p. 819 / 55, Krásné Březno, Ústí nad Labem - středisko, montáže po celé ČR doprava zajištěna.

Náplň práce : Montáže VN i NN rozvoden a elektrických zařízení.Požadujeme : výuční list v oboru elektro, Platnou vyhlášku č.

50 / 1978 Sb., ochotu pracovat na montážích.Nabízíme : mzdu 22 000 - 30 000,- Kč., Stabilní práci v mezinárodní společnosti, 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc, denní příspěvek na stravné ve výši 60,50Kč za odpracovanou směnu, flexi passy v hodnotě 1.

500,-Kč., příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění až 1.000,-Kč., vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance,slevy na firemní produkty, Multisport karta za 350,-Kč, zlevněné volání u T- mobile a další zvýhodněné nabídky partnerů.

Kontakt : telefonicky nebo na e-mail.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost