Projektový metodik/metidička
TESCO SW a.s.
Olomouc, Czech Republic
před 10 hodinami
source : Hitprace

Pracoviště : tř. Kosmonautů č.p. 1288 / 1, Olomouc.Společnost TESCO SW a.s., je jedna z nejvýznamnějších firem působících v oblasti informačních technologií v České republice.

Vyvíjí a dodává širokou paletu softwarových řešení pro nejrůznější oblasti a řadu zákazníků v rámci dílčích projektů.Hledáme nového kolegu na pozici Projektového metodika, který bude metodicky zaštiťovat jednotné řízení všech firemních projektových zakázek.

Náplní práce bude : - stanovení metodiky řízení projektů napříč firmou,- zajištění centrální kontroly nad formální stránkou administrace projektů,- monitorování projektů,- úzká spolupráce s vedoucími projektů napříč firmou.

Požadujeme : - SŠ / VŠ vzdělání technického, matematického, ekonomického nebo obdobného zaměření,- znalost MS Office na velmi dobré úrovni,- všeobecné znalosti a přehled v oboru IT,- organizační schopnosti, umění plánovat, - komunikační a prezentační dovednosti, - proaktivní přístup.

Výhodou : - zkušenosti z oblasti projektového managementu, - znalost standardu kvality dle ISO 9001, - znalost projektového řízení dle normy ISO 10006.

Kontakt je možný POUZE emailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost