Seřizovač
Schwan Cosmetics CR, s.r.o.
Český Krumlov
před 2 dny
source : Hitprace

Seřizovač - požadujeme : smysl pro týmovou práci, dobrý zdravotní stav, možnost pracovat ve třísměnném provozu. Vzdělání základní, nástup ihned.

Hrubá mzda od 23 000,-Kč do 25 000,-Kč hrubého, pracovní úvazek plný, pracovní doba na neurčito.Nabízíme : " 13. a 14. plat" 5 týdnů dovolené" příspěvek na dopravu" dotované stravování" příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění" podnikovou dopravu z Větřní a Českého Krumlova" pravidelné odborné vzdělávání" bohatý bonusový program" kafetérii" zázemí stabilní a perspektivní společnosti" práce je vhodná i pro absolventy" náborový příspěvek 20.

000 Kč po úspěšném absolvování zkušební dobyKontakt : paní Klára Maláková, paní Ludmila Bohdalová, denně od 9 : 00 do 15 : 00 hodin telefonicky či osobně na adrese Průmyslová 176, Český Krumlov. Ověřeno 17.8.2020

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost